• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 284
   کد: 47179
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۳/۰۶/۲۹

   مدیر ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری مشهد خبر داد:
   برگزاری برنامه‌های آموزشی زیست محیطی در بوستان ملت مشهد

   با توجه به فرارسیدن روز جهانی حفاظت لایه ازون و همچنین روز جهانی بدون خودرو این غرفه‌ها برپا شده است تا در آن شهروندان و کودکان با مسائل مختلف زیست محیطی آشنا شوند.
   برگزاری برنامه‌های آموزشی زیست محیطی در بوستان ملت مشهد

   مدیر ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری مشهد از برگزاری برنامه‌های آموزشی زیست محیطی به مناسبت روز جهانی لایه ازون و روز بدون خودرو در بوستان ملت مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مجتبی شاکری‌روش بیان کرد: این دوره آموزشی با همکاری شهرداری مشهد و انجمن علمی دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست دانشگاه فردوسی مشهد در روزهای 25، 27 و 31 شهریورماه در بوستان ملت روبروی امامت 6 برگزار می‌شود.
   وی افزود: با توجه به فرارسیدن روز جهانی حفاظت لایه ازون و همچنین روز جهانی بدون خودرو این غرفه‌ها برپا شده است تا در آن شهروندان و کودکان با مسائل مختلف زیست محیطی آشنا شوند.
   مدیر ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری مشهد در خصوص سرفصل‌های آموزشی به شهروندان و کودکان تصریح کرد: در این غرفه‌ها کارشناسان آموزش دیده با ارائه نکاتی، آموزش‌هایی از قبیل محیط زیست شهر و فواید آن، لایه ازون و عوامل تخریبی آن، از بین رفتن لایه ازون و پیامدهای منفی آن و... را به کودکان و شهروندان ارائه می‌دهند.
   شاکری‌روش در ادامه گفت: از جمله برنامه‌های جانبی این غرفه‌ها می‌توان به نصب بنرهایی همراه با عکس در خصوص لایه ازون و روز جهانی بدون خودرو، ایجاد محیطی برای نقاشی کودکان، اهدای جوایز به کودکان و... اشاره کرد.
   مدیر ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری مشهد در پایان خاطرنشان کرد: این غرفه‌های آموزشی از ساعت 17 الی 21 در بوستان ملت برپا خواهد بود.
   فرزانه نثاری

    

   تعداد بازدید: 284
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر

آدرس :

مشهد - بزرگراه غدیر - خیابان فدائیان اسلام - بلوار چمن - حدفاصل خیابان چمن 19 و 21-جنب مرکز بهداشت شماره 2

تلفن :05133429197
فاکس :05133429197داخلی105
رایانامه :payesh@mashhad.ir
مجموع بازدیدها : 4,248,352
تعداد بازدید امروز : 407
تعداد بازدید دیروز : 623
آخرین به روزرسانی : 1400/06/02
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد/ طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد