• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 453
   کد: 31166
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۲/۰۷/۱۰

   خلیل ا.. کاظمی معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد از راه اندازی مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی در این کلانشهر تا دو هفته دیگر خبر داد و افزود....

   خلیل ا.. کاظمی معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد از راه اندازی مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی در این کلانشهر تا دو هفته دیگر خبر داد.
   خلیل ا.. کاظمی معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد از راه اندازی مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی در این کلانشهر تا دو هفته دیگر خبر داد.

   به گزارش بانک اطلاعات شهری مشهد

   خلیل ا.. کاظمی معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد از راه اندازی مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی در این کلانشهر تا دو هفته دیگر خبر داد.

   خلیل‌ا... کاظمی در نشست خبری اظهار داشت: این مرکز با استفاده از سنسورهای نصب شده در نقاط مختلف شهر،در فاز نخست،میزان آلودگی هوا را بصورت لحظه ای اندازه‌گیری کرده و نتیجه نهایی را بر روی 12تابلوی ترافیکی نصب شده در سطح شهر، به اطلاع شهروندان می رساند.وی افزود:در مراحل بعدی فعالیت این مرکز، امکان سنجش میزان آلودگی آب و خاک نیز فراهم و اطلاع‌رسانی لازم انجام خواهد  شد.
   این مدیر شهری تصریح کرد: تاکنون یک میلیارد  ریال برای ساخت و تجهیز این مرکز هزینه شده که تا دو هفته آینده، به صورت رسمی آغاز به‌کار مینماید.

   تعداد بازدید: 453
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر

آدرس :

مشهد - بزرگراه غدیر - خیابان فدائیان اسلام - بلوار چمن - حدفاصل خیابان چمن 19 و 21-جنب مرکز بهداشت شماره 2

تلفن :05133429197
فاکس :05133429197داخلی105
رایانامه :payesh@mashhad.ir
مجموع بازدیدها : 4,248,459
تعداد بازدید امروز : 514
تعداد بازدید دیروز : 623
آخرین به روزرسانی : 1400/06/02
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد/ طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد